Building the Great Wall of China HD

iPad için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57.7 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Nordcurrent
iOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Çin imparatorluğunu koruyarak imparatorun kızı ile evlenme hayalleri kuran karakterimize yardım edeceğiniz macera dolu bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Çin imparatorluğunu koruyarak imparatorun kızı ile evlenme hayalleri kuran karakterimize yardım edeceğiniz macera dolu bir strateji oyunudur.

Güvenliği tehlikede olan Çin İmparatorluğunu korumak ve kurtarmak için becerikli bir adam olan Kong Baotu görevlendirilir. Kong Baotu imkansıza ulaşmak için bu görevi kabul eder. Çin'i koruyacak binlerce mil  set inşa eder. Buna karşılıkta onu görevlendiren imparatorun güzel kızı Fan Tanrui ile evlenmek için izin ister.

Kong ile epik bir maceraya katılacağınız oyunda Yolculuğunuz zümrüt yeşili tepeler ve hayin kayalıklar boyunca Çin'in en uzak köşelerine doğru uzanıyor. 40'dan fazla oyun düzeyi bulunan oyunda başarılı olabilmek için karlı dağların zirvelerini ve çölleri geçmelisiniz. Hatta imparatorluğun ücra köşelerine ulaşmak için tekne ve asansörler inşa etmelisiniz. Asil bir amaç için tüm insanlık tarihinin en büyük bina inşası olan Çin Seddi'ni inşa etmelisiniz. Bunun için hayatta kalmak için yiyecek temin etmeli, Çin Seddi inşası için de kereste, taş, demir toplamalısınız. Ancak bu o kadar kolay olmayacak. Zira yol boyunca önünüze bir çok engel çıkacak. Bu engelleri ustaca aşmalı, gerekli olan malzemeleri toplamalı ve Çin Seddi'ni inşa etmelisiniz.

Çin İmparatorluğu hayatta kalacak mı? Kong ve Fan evlenecek mi? tüm bu soruların cevapları size bağlı. Oyunun kontrolünü elinize alın ve bu zaman yönetimi oyununda dünyanın en büyük inşaat projesi olan Çin Seddi'ni tamamlayın.

Building the China Wall oyunu içerisinde; 4 benzersiz yerlerde 40 oyun seviyesi, Dinamik ve hızlı tempolu oyun yapısı, Yükseltilebilir yapılar, Kaynak ve güç çeşitliliği, Muhteşem grafikler, Heyecanlı mini oyunlar gibi pek çok eğlenceli özellik bulunuyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Building the Great Wall of China HD indir